Sistem Güvenliği


SSL

Paratut Finansal Yönetim ve Müşteri ilişkileri Yazılımı sunucularında kullanılan SSL, kullanıcılarımız ve sistem arasındaki verilerin şifrelenerek güvenli şekilde transferini temin ediyor.

Kullanıcı Erişimi

Sizin tarafınızdan kullanıcı olarak davet edilmediği sürece, kimsenin firma hesabınıza erişimi sağlanmaz. Sadece, teknik veya sistemsel bir arıza oluşması durumunda, hesabınız içinden vereceğiniz izin üzerine yetkilendirilmiş Paratut Finansal Yönetim ve Müşteri ilişkileri Yazılımı personeli destek amacıyla verinize ulaşır.

Kullanıcı Şifreleri

Kullanıcıların güçlü şifre oluşturması beklenmektedir ve oluşturdukları şifrelerin gizliliğinden kullanıcıların kendileri sorumludur. Çoklu sayıda yanlış giriş yapılması durumunda kullanıcı hesabı bloke edilir. Uzun süre açık kalan oturumlar otomatik olarak kapatılır.

Veri Yedeklemesi

Olası teknik problemlere karşı verileriniz günlük olarak yedeklenir ve her bir yedek 2 hafta süreyle saklanır.

Verileriniz Kurumsal Takip ile daha güvende

Verileriniz Paratut Finansal Yönetim ve Müşteri İlişkileri Yazılımı ile bilgisayarınızda depolanmaz. Böylece bilgisayarınızın zarar görmesi, çalınmış veya kaybolması durumunda bile verileriniz tamamen güvende kalır.

Verilerinizi e-posta veya USB ile göndermek yerine şirket içindeki veya dışındaki herkesle paylaşmanız gerektiğinde, verilerinizi kullanıcı olarak paylaşmak istediğiniz kişilere atayabilirsiniz, böylece verilerinize çok daha fazla güvenli erişim dağlayabilirsiniz.

Verilerinizin güvenliği için:
  • Kimsenin tahmin edemeyeceği şifre belirleyin
  • Şifrenizi kimse ile paylaşmayın
  • Şifrenizi herhangi bir kağıda yazarak ortada bırakmayın.
  • Tarayıcınızı güncelleyin